Oprawa ślubu i wesela to sprawa wprawdzie nie tak ważna, jak wybór odpowiedniego partnera z którym do tego ślubu się idzie, jednak istotna i sprawiająca że para młoda będzie czuć się w tym specjalnym dniu jeszcze bardziej wyjątkowo.

Niektóre pary z zapałem śledzą trendy i szukają dekoracji zgodnych z panującą modą, inne wręcz przeciwnie, stawiają na swój własny styl i na to, co oddaje ich charakter. Warto przygotowywać oprawę swojego ślubu i wesela z głową i w zgodzie ze sobą. Jeśli w danym sezonie modne jest stare złoto i rokokowy przepych, a my kochamy styl skandynawski i eko dodatki, niech nasze wesele będzie proste i skromne, zaproszenia z papiery z recyklingu, nie bójmy się minimalizmu.

A jeśli już mówimy o trendach, to w 2019 dekoracje weselne występują najczęściej w kolorach ciepłego złota i miedzi. Na topie są też wciąż, mocno popularne w roku ubiegłym, wyraziste fiolety w ciemnych , intensywnych odcieniach, ale również ich pastelowe, jasne wersje, nadające dekoracjom czy sukienkom druhen lekkości i świeżości. Modne są też odcienie zimne – błękitu i szarości, które kiedyś nie były kojarzone z barwami ślubnymi. Torty udekorowane w takich barwach na pewno będą niepowtarzalnym dodatkiem.

Pamiętajmy jednak, wybierając kolory dodatków, że ważne jest to w jakich barwach sami się dobrze czujemy i które kolory lubimy. Tylko wtedy dekoracje sprawią, że ten wspaniały dzień będzie miał odpowiednią oprawę.

Zobacz: dekoracja kościoła na ślub Poznań.